Jacuzzi

Nowe akcesoria w Twoim jacuzzi!

Czy wiesz o tym, że możesz ulepszyć swoje jacuzzi? Obecnie powstaje coraz więcej akcesoriów, które nie tylko ulepszają, ale także umilają kąpiele bąbelkowe. Tylko u nas dowiesz się, w co warto zainwestować. Zapraszamy.

Postaw na zdalne sterowanie

Nie każde jacuzzi posiada możliwość zdalnego sterowania. W zasadzie mają je tylko ci, którzy posiadają najnowocześniejsze produkty. Właśnie dlatego z pomocą przychodzą firmy, które opracowały system zdalnego sterowania. Czy jest taki system? Jest to oprogramowanie zsynchronizowane z wanną, z którego możesz korzystać na smartfonie, tablecie lub poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki niemu stale można monitorować temperaturę wody, oczyszczanie wody, a także kontrolować czystość filtrów. Na urządzeniach są także widoczne wszystkie parametry urządzenia. W przypadku awarii program sam powiadomi o usterce właściciela wanny, a także informację o problemie prześle do dealera, który będzie mógł skierować do Ciebie serwisantów. Jest to naprawdę pomocne i wygodne urządzenie.

Wanna spa

System muzyczny i oświetleniowy

Kolejną rzeczą, w którą dobrze jest zainwestować do wannie spa jest system muzyczny i oświetleniowy. Tutaj jest tak samo, jak w przypadku zdalnego sterowania. Nowoczesne produkty raczej je będą posiadać. Jak wygląda taki system? najczęściej są to wbudowane głośniki, wzmacniacza i modułu Bluetooth, dzięki któremu mamy możliwość połączenia się z telefonem czy tabletem i sterowania nim.

Do czego jest przydatny taki system? Głównie do relaksacyjnych kąpieli, ponieważ dzięki odpowiedniej muzyce i oświetleniu możemy przenieść się do innego miejsca, oczywiście w wyobraź ni. Taki system przyda się także do spotkań ze znajomymi czy organizacji imprez.

Podobnych akcesoriów na rynku jest bardzo dużo, ale te wyżej opisane są najczęściej wybierane przez konsumentów. Jeśli interesuje cię taka tematyka, koniecznie zapoznaj się z innymi akcesoriami, które przydadzą się gadżeciarzom!