Stroje sportowe sublimacja

Waga nadruku w dziale ubrań sportowych – czyli sublimacja odzieży sportowej przez nowoczesne marki

Odzież sportowa charakteryzuje się własnymi sublimowanymi nadrukiem, grafiką, które niezmiennie nadają jej własne oblicze, w ten sposób pomagając i wspierając firmy wybranych producentów.

Już teraz młodzi ludzie dokonując wyboru w kwestii zakupu danego ubioru sugerują się markami, dzięki czemu są w stanie zbudować zaufanie pokładane w producencie poszczególnych wyrobów i samemu też zapewnić rozszerzenie jego działalności, bo, trzeba napomnieć, z metody sublimowania korzystają często mniejsze, dopiero co wchodzące na rynek firmy.

Ponadto, stawianie na produkty polskich producentów wspomaga rozwój polskiej gospodarki, stąd też wiele marek stawia sobie za zadanie, by grafika była możliwie kontrastująca barwami i przyciągała, cieszyła oczy nie tyle klienta, co całej społeczności (z ofert sublimowania korzystają również bardzo amatorskie drużyny sportowe). Stroje sportowe sublimacja wykonane są z miękkiej, przylegającej do ciała tkaniny, kontrastujących ze sobą barw, zapewniają swobodę ruchu, a przede wszystkim – często zawierają logo sponsora, które jest istotną kwestią rozszerzania działalności producenta.

Przeszycia


Szwalnia Axel

Odzież szyta jest na zamówienie, a następnie sublimowana, oferowane są w tym przeszycia ubrań, a całość przekłada się na jakość wyrobów, produkowanych z najlepszych materiałów. Technika sublimowania polega na przeniesieniu obrazu przygotowanego na papierze na materiał spodenek bądź topów sportowych. To sprawia, że metoda sublimowania daje najróżniejsze możliwości, czego efektem są zazwyczaj rzucające się w oczy wielobarwne grafiki. Co najważniejsze, metoda ta jest trwała, nie spiera się i nie niszczy. By zabezpieczyć niszczenie nadruków przez UV, stosuje się poliester, który cechuje również wyższa odporność na promienie słoneczne.

Wszystko to sprawia, że logo, nazwy drużyny, numery, bądź poszczególne nazwiska piłkarzy wykonywane przez mniej znane firmy polskich jak i zagranicznych producentów, w niczym nie ustępują producentom znanych marek odzieżowych.